SGK

warning: Creating default object from empty value in /home/bilim/domains/bilimvesaglik.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

SSK Sicil Numaranızı Öğrenmek İçin Tıklayınız!

SSK Sicil Numaranızı öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız!

-> SSK Sicil Numaranızı Öğrenmek İçin Tıklayınız! <-

SSK Sicil Numarası Sorgulama, ssk no öğrenme, ssk, ssk sorgulama, ssk sorgula, SGK, sgk no sorgulama, sgk no sorgulaması, ssk no bulma, ssk nosu öğrenme

-> SGK Sicil Numaranızı Öğrenmek İçin Tıklayınız! <-

SSK HİZMET DÖKÜMÜ İÇİN TC KİMLİK NUMARASINDAN SORGULAMA

Sigortalı Hizmet Dökümü Sorgulaması yapmak için aşağıdaki linke tıklayınız!

-> SİGORTALI HİZMET DÖKÜMÜ İÇİN TC KİMLİK NUMARASINDAN SORGULAMA! <-

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama, TC kimlik no ile sorgulama, SSK sicil no ile sorgulama, TC kimlik no ile sorgulama ssk, SSK, SSK no ile Sigorta Sorgulama, SSK hizmet dökümü, SSK sorgula, SSK hizmet, SSK sorgulama, SSK prim sorgulama, SGK, SGK hizmet dökümü, SGK sorgulama

-> SİGORTALI HİZMET DÖKÜMÜ İÇİN SSK SİCİL NUMARASINDAN SORGULAMA! <-

Memurlar artık SGK ile anlaşmalı tüm eczanelerden ilaç alabilecek!

Memurlar için sevk kağıdı kalktı, Memurlar artık SGK ile anlaşmalı tüm eczanelerden ilaç alabilecek!

15 Ocak 2010 tarihi itibariyle memur açısından önemli döneme girilecektir. 18 Aralık 2009 tarihli haberde de belirttiğimiz üzere, 15 Ocak 2010 tarihinden itibaren memur ve bakmakla yükümlü olduğu aile ferdi her eczaneden ilaç alabilecektir. Yine bu tarihten itibaren memur için artık hasta sevk kağıdı düzenlenmeyecek, sağlık karnesi kullanılmayacaktır. 15 Ocak 2010 tarihinden itibaren gündelik, yol mastafı ve refakatçi giderleri hakkında 6245 sayılı Kanun hükümleri değil 510 sayılı Kanun ve ilgili diğer mevzuat hükümleri uygulanacaktır.

YENİLİKLER

1- Tedavi gideri faturaları artık kamu kurumu tarafından değil SGK tarafından karşılanacaktır.

2- 15/01/2010 tarihinden itibaren memur ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri hakkında Sosyal Güvenlik Kurumunca yürütülen mevzuat (5510 sayılı Kanun, Genel Sağlık Sigortası İşlemleri Yönetmeliği, Sağlık Uygulama Tebliği (Bundan sonra “SUT” olarak ifade edilecektir.), genelgeler vb.) hükümleri uygulanacaktır.

3- Kamu personeli için artık, hasta yollama kâğıdı (hasta sevk kâğıdı) düzenlenmeyecektir.

Son yorumlar

İçerik yayınları