lisans tamamlama harç ücretleri

warning: Creating default object from empty value in /home/bilim/domains/bilimvesaglik.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Ödeme Bilgileri

Ödeme İle İlgili İşlemler

* Toplam Ne Kadar Ödeme Yapacağım?

Öğrenim ücreti ve uzaktan eğitim gideri iki taksitle ödenebilir.
Öğrenim ücreti toplamı: 577.50 + 577.50 TL’dir.
Uzaktan eğitim gideri toplamı: 250.00 + 250.00 TL’dir.
Her iki ücrette ödenecektir.

http://uzem.omu.edu.tr/a/odemetakvimi sayfasında da ödeme bilgileri yer almaktadır.

* Ne Kadar ve Ne Zaman Ödeme Yapmalıyım?

23Kasım-11Aralık 2009 tarihleri arasında 577.50 TL öğrenim ücreti ödenmelidir. 15-31 Aralık 2009 tarihleri arasında ise 250.00 TL uzaktan eğitim gideri ücreti ödenmelidir.

Daha detaylı bilgi için: http://uzem.omu.edu.tr/a/odemetakvimi sayfasına bakabilirsiniz.

* Hangi Bankaya Para Yatırmalıyım?

Öğrenim ücreti paralarının yatırılması gereken banka Garanti Bankası’dır. Sadece aşağıda belirtilen iller Ziraat Bankası’na harç paralarını yatıracaklardır. Aşağıda belirtilen illerin dışında bulunup, harç parasını Garanti Bankası’na yatırmayan adayların kayıtları yapılabilecektir fakat Ziraat Bankası’na kayıt yaptırırken öğrenim ücretinin dışında para talep edilecektir.

o Bingöl

Lisans Tamamlamada Harç Ücretleri Taksitlendiriliyor

Sağlık Sen İnternet sitesinden duyurulan habere göre üniversite yetkilileri ile yapılan görüşme neticesi lisans tamamlama harç ücretleri 10-12 taksitle ödenebilecek.İşte sitede yayınlanan haberi aynen aktarıyoruz...

Genel Merkezimizin YÖK’e ve üniversitelere yaptığı müracaattan sonra Erzurum Şubemiz de Atatürk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Semih Diyarbakır ile yüksek harçları görüştü. Görüşmede, harç ücretinin 10 ya da 12 taksitle ödenmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

Atatürk Üniversitesi’nin hemşirelik ve sağlık memurlarında açıkladığı 2 bin TL harç ücreti sağlık çalışanlarını üzmüştü. Genel Merkezimiz hemen YÖK’e ve lisans tamamlamanın yapıldığı üniversitelere gönderdiği yazıda harç ücretinin makul bir seviyeye indirilmesini talep etmişti.

Erzurum Şubemiz de konuyla ilgili Atatürk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Semih Diyarbakır ile görüştü. Görüşmeye; Şube Başkanımız Abdullah Duman ve yönetim kurulu üyeleri Muhsin Karaca ile Erol Liman katıldı.

Son yorumlar

İçerik yayınları