uzaktan eğitim ücretleri

warning: Creating default object from empty value in /home/bilim/domains/bilimvesaglik.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Ödeme Bilgileri

Ödeme İle İlgili İşlemler

* Toplam Ne Kadar Ödeme Yapacağım?

Öğrenim ücreti ve uzaktan eğitim gideri iki taksitle ödenebilir.
Öğrenim ücreti toplamı: 577.50 + 577.50 TL’dir.
Uzaktan eğitim gideri toplamı: 250.00 + 250.00 TL’dir.
Her iki ücrette ödenecektir.

http://uzem.omu.edu.tr/a/odemetakvimi sayfasında da ödeme bilgileri yer almaktadır.

* Ne Kadar ve Ne Zaman Ödeme Yapmalıyım?

23Kasım-11Aralık 2009 tarihleri arasında 577.50 TL öğrenim ücreti ödenmelidir. 15-31 Aralık 2009 tarihleri arasında ise 250.00 TL uzaktan eğitim gideri ücreti ödenmelidir.

Daha detaylı bilgi için: http://uzem.omu.edu.tr/a/odemetakvimi sayfasına bakabilirsiniz.

* Hangi Bankaya Para Yatırmalıyım?

Öğrenim ücreti paralarının yatırılması gereken banka Garanti Bankası’dır. Sadece aşağıda belirtilen iller Ziraat Bankası’na harç paralarını yatıracaklardır. Aşağıda belirtilen illerin dışında bulunup, harç parasını Garanti Bankası’na yatırmayan adayların kayıtları yapılabilecektir fakat Ziraat Bankası’na kayıt yaptırırken öğrenim ücretinin dışında para talep edilecektir.

o Bingöl

Lisans Tamamlama Eğitimi Kesin Kayıt İşlemleri Başlamıştır

Sağlık Bakanlığı ile Atatürk, Ondokuz Mayıs ve İnönü Üniversiteleri arasında yapılan protokol çerçevesinde yürütülecek olan hemşirelik, ebelik ve sağlık eğitimi lisans tamamlama programlarının kesin kayıt işlemleri başlamıştır.

Kesin kayıt işlemleri, yükseköğretim katkı payı ve uzaktan eğitim giderleri ile akademik takvime ilişkin bilgiler, bölümlere göre ilgili üniversitelerin internet sayfalarında yayımlanmıştır.

Atatürk Üniversitesi için http://atauzem.atauni.edu.tr Ondokuz Mayıs Üniversitesi için http://uzem.omu.edu.tr İnönü Üniversitesi için http://inuzem.inonu.edu.tr adreslerinden ayrıntılı bilgiler elde edilebilir.

Son yorumlar

İçerik yayınları